Nesprávné tvrzení vegetariány

Je přemýšlivý a upřímný původu vegetariánství závisí na starověku. Zpočátku, tento napájecí systém byl inzerován jako způsob, jak žít bez fyzického násilí a vraždy. To by mělo být držen v mysli, že se týká vegetariánství pomalu, v procesu duchovní přehodnocení jeho umístění ve světě. To je důvod, proč jejich zkušenost je hoden pozornosti a také respekt. Našich současníků, odmítání živočišných potravin, obvykle se zdržely v důsledku morální vyšetřování, zatímco přijímání dogmatických příběhy o škodlivosti masných výrobků pro zdraví. Za ne zcela vhodné prohlášení, které jsou obvykle vegetariáni.

Lidský trávicí systém není upravena tak, aby absorbovat maso

Trávicí systém jedení masa a také vegetariánské domácí zvířata mají značné rozdíly. Vegetariánská zuby přizpůsobené pro broušení obtížné tkáně, břicho často má četné kamery, ve kterém jsou sekvenční postupy dělení a střevní trakt má velmi velké velikosti, což umožňuje dlouhé zpoždění potravin v těle a extrahovat z něj optimální množství živin. Dravci zuby jíst mnohem méně založena ve srovnání se psy, jak to vyžaduje rychlé odstranění trhání a také rychlé zažívání kousky masa.

Lidský trávicí systém není upravena tak, aby absorbovat masoProtein potraviny stravitelné rychleji ve srovnání s veggie sacharidů, takže délka střeva v masožravců je málo. Lidské zuby jsou upraveny pro útok a také k jídlu. Jeho trávicí systém je mnohem více, stejně jako vrahy. Tyto charakteristiky naznačují, že jsme schopni náročné jak pet a rostlinných potravin. Jen to, co je význam, v tomto případě slova „kaz“ je nejistý. V konvenční pocit rozpadu je proces pomalý mobilní úmrtí. Absolutně nic jako maso jídlo, které se dostane do lidského břicha, se nekoná. Žaludeční šťáva obsahuje kyselinu chlorovodíkovou, která pomáhá oddělit jídlo na malé předměty, kromě enzymů, dělení na zdravé molekuly proteinů do aminokyselin, která po účasti v malé střevní trakt. U zdravého jedince, celá procedura je bez hold-ups, aniž by způsobily jakékoliv škody. Rozkládající se zvířecí protein v bříšku, je absolutně nic víc než mylná.

Veganská dieta nejvíce prospěšné

O výhodách zeleniny, ovoce, obilí, ořechy, stejně jako fazole sotva říci. Nicméně pouze vegetariánská strava není schopna dodat lidském těle celou řadu důležitých aminokyselin. V situaci odmítnutí masa v úmyslu zahrnout do stravy mléčných výrobků a také vajec, a také nejlépe-stejně jako mořské plody. V tomto případě, můžete se vyhnout problémy, které jsou nevyhnutelné s nedostatkem počtu materiálů, které jsou buď chybí v rostlinných buňkách, a to buď v nich, ve velmi snížené koncentrace.

Veganská dieta nejvíce prospěšné

Směna podle statistik, vegetariáni jsou mnohem méně pravděpodobné, že zkušenosti zhoubné výrůstky střevní systém, podmínky, ledvin a také krevní cévy. Pro maso-jedlíci snížila hrozbu rakoviny mysli a také krční, onemocnění nervů, kostí a kloubů. Obecně, můžeme uvést následující: úplné odmítnutí jakéhokoli domácího mazlíčka jídlo je škodlivé, stejně jako jakýkoli druh těžké, nicméně mnohem méně radikální druhy vegetariánství si zaslouží existovat-s ideální strategii pro poměr vzorce. Přímý vztah k výživě zvířat, jakož i střední délka života neexistují. Mezi prvky, přidání trvanlivost, nejdůležitější jsou brány v úvahu být s bydlištěm v oblastech s vynikající atmosférou (zejména čistý vzduch, stejně jako voda), stejně jako dietní plán, bohaté na anti-oxidanty.

Vegetariánská strava podporuje hubnutí

Vegetariánská strava podporuje hubnutíPřesvědčil vegetariáni často účinně skoncovat s další kilo, ale to souvisí ne tolik s úpravou stravy, ale s pozorováním Obecné pojmy zdravý a vyvážený životní styl. Změna na rostlinnou stravu, nemusí vždy znamenat úplné osvobození od daně z položek, které přispívají k nárůstu tělesné hmotnosti. Naopak, v iniciativě změnit živočišných potravin je ne méně chutné, stejně jako výživné jídlo, vegetariáni často příliš zájem o výrobky z mouky, sladké potraviny, sušené ovoce, ořechy a také různé jiné produkty jsou nebezpečné pro číselné údaje. Kompletní analogy zdravé bílkoviny živočišného začátku v rostlinách. Zdravé proteiny nejvíce srovnatelnou strukturu pet, obsažené v zelenině. Hodně sloučeniny v sojové boby a předměty (sójové mléko, sýr, tofu, atd.). Bohužel, bílkoviny rostlinného začátku jsou mnohem méně vstřebatelné. Na vrcholu se, že nadměrný příjem sóji je naplněn přesycení těla s fytoestrogeny, které by mohly vyvolat významné poruchy hormonální pozadí. Všechny opice jsou vegetariánské. Toto je nesprávné. Šimpanzi, si myslel, že asi nejblíže k moderní primátů, jsou všežravci. Také gorily, v povaze držet výhradně rostlinné stravě režimu, kdy se webový obsah v otroctví souhlasí, aby se místo smíšené dieta plán, se skládá z ovoce, zeleniny, vajec, mléka a také maso. Odborníci mějte na paměti, že tato nabídka je nejen nebezpečné pro zdraví zvířat a wellness, ale také zvyšuje životnost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *